Shoping квартал
Banner
аренда в БЦ Политон

Про нас

Політон   Суперсучасна споруда бізнес-центру „Політон” – не лише окраса міста, а й місце, де можна отримати новий комплекс бізнес-послуг та задовольнити купівельний голод.

Споруда здана в експлуатацію в грудні 2006 року, тому сьогодні говорити про різноманітні кількісні показники діяльності БІД „Політон” ще передчасно.

Справді, чого тут тільки немає. На чотирьох поверхах та в цокольному приміщеннях розмістилися офіси, кав’ярня, магазини, косметичний салон, солярій, туристичні агенції, страхова компанія „Інго Україна”, інвестиційна компанія, ательє з пошиття одягу та взуття. Привертають увагу відвідувачів відомі бренди – „Приватбанку”, сайлону мобільного зв’язку МТС.

Особливу увагу привертає торговий центр „Shopping квартал” та магазин „Сафарі”, де найвибагливіший покупець може придбати будь-які товари промислової групи, у тому числі ексклюзивні. У „Shopping кварталі” знайдете взуття і стильний одяг, комп’ютери, косметику й усілякі цікаві дрібнички від відомих виробників. Є навіть зоомагазин з багатьма екзотичними екземплярами плазунів, земноводних, гризунів, птахів.
В „Shopping кварталі” і асортимент товарів багатий і ціни цілком прийнятні. Не на останньому місці й зручність у розташуванні приміщень, де покупець почувається комфортно. Якщо виникає необхідність обміркувати покупку, то це можна зробити, смакуючи запашний чай в затишному куточку кафе „Бухвет”.
Подбали в БЦ „Політон” і про тих, хто приїздить за покупками чи в бізнесових справах на автомобілі. До послуг відвідувачів зручні стоянки поруч з бізнес-центром.
Наявність в багатолюдному районі міста Рівного в одній споруді продовольчих та промтоварних магазинів, банківської установи, багатьох вище перерахованих послуг для населення вигідно відрізняє БЦ „Політон” від всього того, що пропонувалося рівнянам до цього часу.
А ще місто отримало немалі надходження в бюджет і споруду, яка неодмінно його окрасила.

м.Рівне, вул. Київська, 21
тел. +38(0362)69-08-78
моб. +38(095)919-08-48
e-mail: bcpoliton@ukr.net

Схожі записи:

Опубліковано в: Головна, Новини
Весільний салон
нова почта политон
Banner
Banner
Banner
Канцтовари і ксерокопії